O projekte

Komunita Láska Pre Všetkých vznikla so zámerom spojiť ľudí s veľkým srdcom, ktorí chcú pomáhať ostatným a šíriť bezpodmienečnú lásku. Zastavme bolesť a utrpenie a nahraďme ho láskavosťou a dobrými skutkami. Zdieľajme svoje dobré skutky, pomáhajme a inšpirujme tým svoje okolie.


Posielanie lásky

Bezpodmienečná láska je najvyššia a najčistejšia energia, je to energia stvorenia. Táto energia dokáže liečiť a pomáhať práve tak ako to potrebujeme, povzbudzovať, nabíjať energiou a mnoho ďalšieho. Môžeme povedať, že možnosti sú neobmedzené. Preto je určená a potrebná pre všetkých, ktorí majú záujem o liečenie alebo podporu v živote.

Každý týždeň v nedeľu o 21.00 bude skupina Thetahealerov (viac info čo je ThetaHealing nájdete na www.haranta.sk) posielať bezpodmienečnú lásku všetkým ľuďom, ktorí sú uverejnení na podstránke Dobrý skutok.

K tejto iniciatíve sa môžete pripojiť aj vy, a to posielaním bezpodmienečnej lásky všetkým na tejto stránke. Využite na to metódy, ktoré poznáte a používate. Pomôcť môžete aj meditáciou, pri ktorej si budete predstavovať, ako čistá energia stvorenia (bezpodmienečná láska) napĺňa všetkých ľudí na tejto stránke. Čím viac nás bude, tým silnejšie to bude silnejšie a tým budeme prinášať stále viac dobra do tohto sveta a pre ľudí.


Ako sa stať súčasťou?

Podmienkou účasti na tejto stránke je vykonanie dobrého skutku a jeho zverejnenie na podstránke Dobrý skutok. Ak chcete pridať napríklad svojich blízkych, tak za každé pridané meno na tejto stránke, je potrebný jeden dobrý skutok. Pre inšpiráciu svojho okolia uverejňujte tieto svoje dobré skutky na Facebooku v skupine Láska Pre Všetkých. Do tejto skupiny môžete pozývať všetkých, ktorí maju záujem prispievať k zmene.


Prečo dobrý skutok?

Dobrý skutok v sebe nesie veľa pozitívneho a dobrého, či už pre jedného človeka, alebo viacerých ľudí. Týmto dobrom ovplyvňujeme ich vnímanie a energiu. Čím viac nás bude robiť dobré skutky, tým viac budeme zastavovať ubližovanie, ktoré sa v našom okolí tak rozmáha, a spolu ho zmeníme na pomoc a dobro.